RULADA присвятила пісню Кузьмі

Минув рік, як з нами не має талановитого музиканта та співака Андрія Кузьменка. Новину/звістку про загибель артиста багато людей сприйняли, як особисту трагедію. Популярність Кузьми стрімко зросла, люди розкуповують речі з фірмовою атрибутикою, рекордингові компанії масово тиражують диски, пісні з його репертуару переспівують інші артисти.

Складається враження, що людину більше шанують після її смерті, аніж при житті.
RULADA написала гарну пісню, яку присвятила легендарному Кузьмі Скрябіну. У пісні «Є час» співачка розмірковує на тему, щоб ми робили, аби знали, що житимемо лише один день? Глибокий зміст слів цієї пісні розчулить найтвердіше серце та змусить задуматися над сенсом життя.
Коли пісня вперше була представлена публіці, люди підходили до виконавиці зі словами подяки і зізнавалися, що бере за душу. В соціальних мережах люди пишуть свої побажання перекласти слова на російську мову, аби ще більше людей змогли її не тільки послухати а й зрозуміти.
Є гарна новина пісня «Є час» буде виконуватися трьома мовами: українською, російською та англійською. Вже незабаром можна буде побачити і кліп. Саме зараз йде підготовка до зйомок відео.

Tag Cloud:

By rulada