Співачка RULADA презентує сольну програму та однойменний дебютний альбом «Є час»

Кажуть понеділок тяжкий день, але ми так не вважаємо. Ми зробимо його особливим та перетворимо на кращий день у Вашому житті. Отже, понеділок 28 березня Київ грандіозна подія у світі музики, яку варто відвідати.

Кожна її пісня, це не просто ноти та слова, це справжня музична історія з життя. Її творчість відома далеко за межами рідної країни, а відео роботу на пісню «Мати» вже переглянули понад мільйон користувачів у мережі інтернет. Хочеш бути першим, серед тих, хто побачить новий кліп? Приходь 28 березня о 20:00 годині у нічний клуб «Атлас»!

Ірина Цуканова – співачка, автор та композитор. Ще у дитинстві з Іриною трапилася не приємна історія: обпекла дихальні шляхи та голосові зв’язки марганцем. Лікарі вважали, якщо дитина і вижите, то більш за все не зможе говорити. Зв’язки почали відновлюватися і згодом Ірина почала співати, це було справжнє диво.

Цієї весни Ірина презентуватиме сольну програму та однойменний дебютний альбом «Є час». Саме ця композиція присвячена народному улюбленцеві Кузьмі Скрябіну. Під час концерту на широкому екрані відбудеться прем’єра кліпу. На вас чекає дві години живої музики та неймовірного таланту від проекту RULADA.

Було багато ідей та варіантів як назвати проект.  Чоловік співачки Артур Цуканов, зупинився на професійному терміні RULADA, що означає прийом у вокальній техніці виконання і вдало підходить унікальному та розкішному тембру голосу артистки.

«Голос з’являється у людини водночас із першим подихом. Ми народжені співати! Я запрошую усіх бажаючих насолодитися моєю творчістю! Із задоволенням співатиму для Вас та разом з Вами. Щиро Ваша, Ірина Цуканова».

Tag Cloud:

By rulada