Можливо, ви знаєте мене, як Ірину Цуканову, викладача з вокалу, засновка власної  школи вокалу ImproviNation та вокальної методики, за якою викладають вже в понад 30 країних світу. В мене займаються вокалом українськи зірки шоу-бізнесу, а також західні артисти зі всіх куточків планети. Але сьогодні я дебютую як співачка, з новим ім’ям, та з новим альбом, українською мовою «Є час».

Я хочу розповісти вам, як з’явився мів сценічний псевдонім Рулада і як ми створювали альбом.

В альбомі «Є час» 15 треків, багато з яких дуже позитивні та життерадісні. Але предвісником народження альбому стала дуже сумна подія. А саме — трагічна загибель Андрія Кузьменка, лідеру гурту Скрябін.

Нашу музику ми пишемо вдвох з моїм чловіком Артуром. Він пише текси, я — музику. Такий нас сімейний творчий тандем. Артур дізнався про загибель Куьзми, гортаючи стрічку новин на фейсбуці. Він дуже засмутився, але згодом, засмутився ще більше, побачивши, як активно деякі стали спекулювати на його смерті. Почали росповідати, який він був классний, всюди звучала його музика, планувалися концерти його пам’яті. Чому Кузьму так сильно не цінували і не заохочували творити, коли він був живий? Як би йому було цінно і радісно, від такого ставлення до себе.. до себе живого. Саме с такими думками мій чловік сів і на одному подиху написав текст майбутньої пісні «Є час», суть якої в тому, що ми повинні любити і цінувати один одного саме сьогодні, поки ми живі. 

Артур показав мені текст і я зрозуміла, що знала музику до цих слів все своє життя. Я просто сіла за клавіші і почала співати. Чловік сказав, це воно! І протягнув мені ще десь з п’ять текстів, які, як виявилося, він також написав на одному диханні відразу після пісні «Є час». Серед них Колись та Передчуття. 

Я зрозуміла, що є час ділится своєю творчістю.. Що є час співати… Що народжується альбом. Чоловік запропонував починати шлях співачки під псевдонімом. По-перше тому, що Ірина Цуканова важко вимовляється, особливо коли ти не володієш слов’янскою мовою. Навіть пишеться ім’я англійскою душе складно. По-друге, хотілося створити зовсім нову себе. Не викладача з вокалу, а співачку. 

Мій чловік запропонував псевдонім Rulada. Рулада — це музичний термін, що означає віртуозний прийом у співі. Я почала сумніватися, питати, чи не занадто це зухвало? На що мій чловік відповів, кому як не тобі називатися Руладою, людині, що так технічно співає, що божевільна прийомами та мелізмами. Зрештою, він просто прийняв це рішення за мене, тепер я звикла до нового імені і полюбила його. 

Отак і з’явився новий альбом з новим ім’ям. Рулада — Є час.